Servei de tren escolar

tren4

Els nens i nenes que viuen a Barcelona disposen d’un servei d’acompanyament al tren per pujar i baixar de l’escola. El trajecte es fa en un vagó reservat per a escolars i amb l’acompanyament de l’equip de monitors i monitores de l’AFA.

Horaris del tren

ESTACIÓ

MATÍ   

TARDA GRANS TARDA PETITS
Plaça Catalunya 09:11 17:16 17:28
Provença 09:14 17:13 17:25
Gràcia 09:16 17:11 17:23
Sant Gervasi 09:17 17:10 17:21
Muntaner 09:19 17:08 17:20
Bonanova 09:20 17.07 17:19
Tres Torres 09:21 17.06 17:18
Sarrià 09:23 17:04 17:16
Peu del Funicular 09:27 17.00 17.12
Baixador de Vallvidrera 09:28 16:58 17:10

Podeu conèixer una mica més sobre el funcionament del tren escolar al capítol del programa Próxima estació” que van fer a tv3 el passat mes de juny de 2019.

Leave a Reply